Web Sitemize Hoşgeldiniz.
  • Adres
  • Niğde / MERKEZ
  • giraysuit@gmail.com
  • 08503035100
  • Hafta İçi - 09:00 - 21:00
  • Pazar 12:00 - 21:00

Hakkımızda

            Kökleri 52 yıl öncesine kadar uzanan Giray Konut, sektöründe Niğde’nin en büyük firmalarından biridir. 1968 yılında İbrahim Giray’ın başlattığı yolculuk, günümüzde daha fazla insana ulaşmak için daha büyük hedefler ile devam etmektedir. İbrahim Giray’ın kurduğu şirket, daha sonra yönetime geçen Mustafa Giray tarafından daha da büyütülmüş ve 2008 yılında Giraylar Yapı Limited Şirketi ve 2016 yılında Giray Konut Mimarlık Mühendislik İnşaat Şirketi kurulmuştur. Bugün kararlılık ve heyecanla hedeflerine ilerlemeye devam eden şirketimiz,; şeffaf yönetimi, çalışma azmi ve insana değer veren tutumu ile Niğdelileri ev sahibi yapmaya ve sektöre örnek olmaya devam etmektedir.

            Giray Konut, kurulduğu günden bu yana, kendisini sürekli geliştirmeye; değişen dinamikleri, trendleri ve teknolojileri çalışmalarına yansıtmaya gayret etmiştir. Niğde’de kiralık ev konusunda insanların akıllarına ilk gelen firma olmaya ve her zaman kaliteli, dayanıklı ve konforlu yapılar inşa etmeye çalışmaktadır. Geldiğimiz noktada, Niğde halkının gözünde her zaman saygın ve güvenilir bir firma olmanın mutluluğunu görüyoruz. Niğde’deki inşaat sektöründe elde ettiğimiz başarıyı, sürdürülebilir bir şekilde artırmayı hedefliyor ve daha sonra ulusal ve uluslararası arenada boy göstermeyi amaçlıyoruz.

            İnşaat ve yapı sektörü, kuşkusuz tüm dünyada en büyük ve iş hacminin en yüksek olduğu alanlardan biridir. Bu nedenle, Niğde kiralık daire , iş yeri, rezidans ve diğer tüm projelerimizde, Giray Konut olarak uluslararası standartları yakalamayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışımızdan taviz vermeden, kalite kavramını bütün süreçlerimize uygulamak ve her zaman en iyisine ulaşmak istiyoruz. Özellikle son yıllarda talebin giderek arttığı stüdyo daireler konusunda en uygun çözümleri üretmeyi planlıyoruz.

            Şimdiye kadar binlerce insanı ev sahibi yapan Giray Konut, çalışanları ve müşterileri başta olmak üzere bütün paydaşlarına karşı görev ve sorumluluklarını yerine getirmeyi kendisine ilke edinmiştir. İnşaat projelerinde her zaman özgün, güvenli, kaliteli ve tabii ki uygun maliyetli olma konusundan da asla taviz vermemektedir. Yaptığı yeni yatırımlar, tamamladığı projeler ve satışı tamamlanan yüzlerce konut ile her geçen gün büyüyen bir değer olan Giray Konut, şimdi de Giray Süit olarak Niğdeliler için farklı bir sayfa açmaktadır.

            Giray Süit, Niğdelilerin arzu ettiği lüksü, konforu ve güvenliği uygun fiyatlar ile sunmakta ve her ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir. Oldukça geniş ve ferah süit dairelerde, huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşamak isteyen Niğdelilerin ilk tercihi yine Giray Süit olmaktadır. Geçmişten bugüne Niğde halkının güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmayan Giray Konut, binlerce müşterisinden aldığı güç ile süit daireler konusunda da yeni müşterilerini memnun etmeye hazırlanmaktadır.