Web Sitemize Hoşgeldiniz.
 • Adres
 • Niğde / MERKEZ
 • giraysuit@gmail.com
 • 08503035100
 • Hafta İçi - 09:00 - 21:00
 • Pazar 12:00 - 21:00

Süit Daireler ile Konforun Keyfini Çıkarın!

Zaman geçtikçe kuşkusuz insanların alışkanları ve tercihleri de değişiyor. Eskiden geniş ve çok odalı evler daha fazla ilgi görürken, günümüzde daha küçük ve amacına yönelik tasarlanmış evler revaçta olmaya başlamıştır. Özellikle yalnız yaşayan veya bir evde en fazla 2 – 3 kişi  yaşayanlar için 1+1 ve stüdyo daireler en ideal çözüm olarak görünmektedir.

            Stüdyo dairelere büyük ölçüde benzeyen 1+1 dairelerin en önemli farklı fazladan bir odasının bulunmasıdır. Bu evlerde, mutfak, banyo, tuvalet, yatak odası gibi birçok yaşam alanı tek bir yerde toplanmıştır. Büyüklük olarak 35 metrekareden başlayan 75 metrekareye kadar değişen stüdyo ve 1+1 daireler görmek mümkündür. Tasarım itibariyle birçok avantajı beraberinde getiren bu dairelerin genel özelliklerine ve içinde yaşayanlara ne tür faydalar sağladığına şöyle bir göz atalım:

 1. Özellikle bekarlar ve öğrenciler için en ekonomik ve ergonomik çözümdür.
 2. 1+1 evlerde yaşamanın en büyük avantajı kuşkusuz elektrik ve yakıt tasarrufu sağlamasıdır.
 3. Süitler bütün yaşam alanını tek bir odada topladığı için oldukça kullanışlıdır.
 4. 2+1 ve 3+1 gibi büyük evlere göre daha uygun meblağlar ile kiralanabilmekte veya satın alınabilmektedir.
 5. Temizlik, bakım ve tamirat işlemleri daha kolaydır, daha az zaman alır ve daha düşük maliyetlidir.
 6. Bu evler, genellikle merkezi konumlarda yer almaktadır. Bu da ulaşımı daha rahat ve hızlı hale getirmektedir.

            1+1 ve stüdyo daireler, Türkiye’nin hemen her yerinde olduğu gibi Niğde’de giderek daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Niğde kiralık ev arayan birçok kişi bu dairelere yönelmiş durumdadır. Son yıllarda giderek gelişen bir şehir olan Niğde stüdyo daireler bakımından oldukça ilgi görmektedir. Süit konforunu doyasıya yaşamak isteyen ve avantajlarını kaçırmak istemeyen birçok kişi Niğde kiralık daire arayışlarını 1+1 ve stüdyolar üzerinden yapmaktadır. Süit daireler Niğde’nin merkezi başta olmak üzere Çiftlik, Çamardı ve Bor gibi ilçelerde de öne çıkmaktadır. Hemen her ilçede, farklı büyüklüklerde ve her bütçeye uygun daireler bulmak mümkündür. Öğrenciler, çalışanlar, tek başına veya arkadaşları ile yaşamak isteyen herkes, Niğde’nin birçok bölgesinde aradığı kriterlere uygun süit daireler kiralayabilmektedir.